GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar 9963215
nr 996 3215
Skålar
2 st, med lock, Kina, 1800-tal
Kondition: nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 november 2015
kl 18:56:08
19/11 23:24:04
300 kr
23/11 16:57:45